KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915068

nr 1691 5068

John Carlsson

(1896-1979), Sverige

Oljemålning, 1: a maj. Signerad, daterad 1973. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x69

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:31:42

31/3 17:58:55 1      Vinnande bud

John Carlsson

Läs mer om John Carlsson